Maxíci - iGo Primo

iGo Primo

iGo Primo
Rady 8.9.2010


 

iGo primo - naprostá novinka v sortimentu navigací společnosti Nav n Go.

 

Kdo si zamiloval první navi s 3D terénem a budovami iGo8, ten si iGo primo stoprocentně oblíbí. Kdo propadl jednoduchosti iGO amigo ten bude po iGo primo toužit a bude ho chtít mít ...
iGo primo nabízí přesně ten vyvážený střed mezi oběmi navigačními sofrware. Z iGo 8 si primo převzalo všechna ta šikovná "udělátka" a "nastavovátka" a z amigo tu krásnou jednoduchost a designovou čistotu. To, na co jste potřebovali různé úpravy skinů dostáváte přímo pod ruku v základu.
Určitě i "netechnofil" se velmi brzy zorientuje a bez návodu a zbytečného přemýšlení bude iGo primo považovat za navigačního pomocníka.

 

Nespornou výhodou oproti starším bratrům iGo je reálné zobrazení křižovatek, profil pro nákladní vozy, více statistik o projeté trase, zobrazení všech variant a inteligentní reakce na příliš pomalou jízdu, kdy sw pochopí, že jste v zácpě a nabízí alternativní trasy.
Shodná zůstává adresářová struktura klasického iGo. Pouze soubory jsou místo .zip ve formátu .gro, které jsou použity v iGo amigo. To znamená, že můžete používat aktualizace radarů, skiny a POI, včetně dodělávaných hlasů. Mapové podklady jsou shodné s iGo 8.3 a iGo amigo.

 

Více na stránkách výrobce.

Diskuzní Forum iGo

Přihlášení
Fotogalerie & video
Srazy Maxíků
Počasí
Inzerce
Spřátelené weby

Copyright Maxíci.cz 2010

Taxi Brno